Grafika ze zdjęciem Henryka Jordana, założyciela i pomysłodawcy ogrodów jordanowskich oraz cytat, którego treść zamieszczamy na końcu strony.
Strona główna  /  O nas  /  Kadra pedagogiczna  /  Krzysztof Korzempa

Krzysztof Korzempa

mgr Krzysztof Korzempa- przez osiem lat trenował wyczynowo akrobatykę sportową w klubie DKS „Targówek” Warszawa i przez trzy lata zapasy w „Victorii” Sulejówek. Ukończył AWF w Warszawie oraz filologię angielską na Uniwersytecie Gdańskim. Skończył także studia podyplomowe z surdopedagogiki i tyflopedagogiki. Nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego oraz języka angielskiego. Instruktor akrobatyki sportowej, instruktor rekreacji ruchowej, ukończył także szkolenie z metodyki nauczania akrobatyki cyrkowej. Działacz społeczny związany z kilkoma organizacjami pozarządowymi.

Osiągnięcia sportowe:

Finał XVII Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży Koszalin 1990, drugie miejsce w konkurencji czwórek męskich.
Finał XVIII Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży Poznań 1991, pierwsze miejsce w kategorii czwórek męskich.
Ogólnopolski Turniej „Młodych Talentów” w Akrobatyce Sportowej Olkusz 1990, pierwsze miejsce w konkurencji czwórek męskich.
Ogólnopolski Turniej „Młodych Talentów” w Akrobatyce Sportowej Olkusz 1990, drugie miejsce w konkurencji dwójek męskich.
Warszawska Olimpiada Młodzieży 1990, pierwsze miejsce w kategorii czwórek męskich.
Warszawska Olimpiada Młodzieży 1990, czwarte miejsce w kategorii dwójek męskich.

 

Więcej informacji: www.akrobatykasportowa.com.pl

23 maja
 
Ależ to była sobota! 
 
Jeszcze raz dziękujemy mieszkańcom Mokotowa, Stowarzyszeniu W Stronę Marzeń, partnerom działającym w ramach Partnerstwa Moje Wierzbno i wszystkim wystawcom za wspólną zabawę!
 
Sąsiedzką Majówkę rozpoczęły występy gimnastyczek artystycznych z klubu sportowego JunaSport. Dziewczynki w przepięknych (I własnoręcznie wykonanych!) strojach zaprezentowały zjawiskowe układy taneczne.
 
Niezaprzeczalną atrakcją Sąsiedzkiej Majówki były występy wspaniałych wykonawców, które przykuwały całą uwagę publiczności. Niezawodni Marzena Messera i Grzegorz Śnioch, cudowny Klub Seniora Centrum Łowicka – dziękujemy Wam za oprawę muzyczną wydarzenia.
 
Zobaczcie, co jeszcze działo się podczas Sąsiedzkiej Majówki na Wierzbnie. 
 
Pamiętajcie, że sezon wydarzeń plenerowych dopiero się rozpoczyna. Oznacza to, że niebawem ponownie widzimy się II Ogrodzie Jordanowskim!
 
Do zobaczenia!
 
Zajęcia, prowadzone przez Pana Krzysztofa: Elementy akrobatyki, Język angielski dla dzieci