WYDARZENIA: Na zdjęciu widzimy zielony teren II Ogrodu Jordanowskiego. Po lewej stronie widoczna jest część boiska do piłki nożnej, a po prawej część górki z torem rolkowo-wrotkowym.
Strona główna  /  Dzieje się!  /  Dzieje się! w Jordanku 2023  /  Sezon konkursowy trwa w najlepsze!

Sezon konkursowy trwa w najlepsze!

Sezon konkursowy trwa w najlepsze!

Sezon konkursowy trwa w najlepsze!
Śpieszymy z doniesieniami!
 
W konkursie recytatorskim dla przedszkolaków w ramach festiwalu MAM to Festiwal Młodzi Artyści Mokotowa, nasza wychowanka Jordanka Julia S. (dla nas nasza Julcia!) zajęła PIERWSZE miejsce za wykonanie „Ach ten Gabryś” autorstwa Wiktora Woroszylskiego. 
 
Podopieczni sekcji teatralnej pod opieką Pana Roberta Samota zaprezentowali własne interpretacje tekstów i utworów w 68. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim oraz MAM to Festiwal Młodzi Artyści Mokotowa.
 
Kolejna już wersja „Iwona, księżniczka Burgunda”, Witkacy, Baczyński, Czechow, Barańczak, Cohen, Wodecki – co tam się działo!!
Każdy z występów wzbudzał żywe zainteresowanie publiczności oraz organizatorów i podkreślano wysoki poziom prezentacji młodych wykonawców.
Agata, Amelia, Kamila, Kasia, Magda, Magdalena, Maja, Nadia, Szymon – niezmiennie podziwiamy Waszą ciężką pracę włożoną w przygotowania i gratulujemy sukcesów! 
 
Wychowawca Jordanka, Pan Robert Samot z uczestniczkami konkursówLogo konkursów - MAM to i 68. OKR