Na zdjęciu widoczny jest żółty budynek placówki II Ogrodu Jordanowskiego na ul. J. Bytnara "Rudego" 15a. Widoczna jest również zielona tablica informacyjna w kształcie sowy z aktualnymi powiadomieniami.
Strona główna  /  O nas  /  Kadra pedagogiczna  /  Krzysztof Korzempa

Krzysztof Korzempa

mgr Krzysztof Korzempa- przez osiem lat trenował wyczynowo akrobatykę sportową w klubie DKS „Targówek” Warszawa i przez trzy lata zapasy w „Victorii” Sulejówek. Ukończył AWF w Warszawie oraz filologię angielską na Uniwersytecie Gdańskim. Skończył także studia podyplomowe z surdopedagogiki i tyflopedagogiki. Nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego oraz języka angielskiego. Instruktor akrobatyki sportowej, instruktor rekreacji ruchowej, ukończył także szkolenie z metodyki nauczania akrobatyki cyrkowej. Działacz społeczny związany z kilkoma organizacjami pozarządowymi.

Osiągnięcia sportowe:

Finał XVII Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży Koszalin 1990, drugie miejsce w konkurencji czwórek męskich.
Finał XVIII Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży Poznań 1991, pierwsze miejsce w kategorii czwórek męskich.
Ogólnopolski Turniej „Młodych Talentów” w Akrobatyce Sportowej Olkusz 1990, pierwsze miejsce w konkurencji czwórek męskich.
Ogólnopolski Turniej „Młodych Talentów” w Akrobatyce Sportowej Olkusz 1990, drugie miejsce w konkurencji dwójek męskich.
Warszawska Olimpiada Młodzieży 1990, pierwsze miejsce w kategorii czwórek męskich.
Warszawska Olimpiada Młodzieży 1990, czwarte miejsce w kategorii dwójek męskich.

 

Więcej informacji: www.akrobatykasportowa.com.pl