WYDARZENIA: Na zdjęciu widzimy zielony teren II Ogrodu Jordanowskiego. Po lewej stronie widoczna jest część boiska do piłki nożnej, a po prawej część górki z torem rolkowo-wrotkowym.
Strona główna  /  Dzieje się!  /  Dzieje się! w Jordanku  /  Zajęcia specjalistyczne w Jordanku

Zajęcia specjalistyczne w Jordanku

Zajęcia specjalistyczne w Jordanku

30 lipca
 
Już w poniedziałek stratują w Jordanku zajęcia specjalistyczne dla uczniów mokotowskich szkół!
 
Grupy będą miały okazję wziąć udział sportowych wyzwaniach i aktywnościach plastycznych, a także sprawdzą się w ogrodnictwie i rękodzielnictwie.
 
Oprócz zajęć z wychowawcami II Ogrodu Jordanowskiego, w tym roku zaprosiliśmy do współpracy dwie organizacje - nasi podopieczni będą mogli sprawdzić swoje siły w jeździe na rolkach oraz w treningach rugby Tag!
 

→ Łukasz Skibiński jest założycielem klubu Skating Academy, którego celem jest nauka jazdy na łyżwach figurowych, nauka gry w hokeja, nauka jazdy na rolkach. W wieku 5 lat zaczął zawodowo uprawiać łyżwiarstwo figurowe w warszawskim klubie RKS Marymont Warszawa, a już po kilku latach rozpoczął również grę w hokeja, żeby w końcu zrezygnować z tańców na lodzie na rzecz strzelania bramek na taflach lodowisk. Reprezentował kluby w Polsce i za granicami naszego kraju. Na co dzień Pan Łukasz prowadzi lekcje wychowania fizycznego - latem na rolkach, a w zimę na lodzie w Piasecznie, na obiekcie, którego jest kierownikiem. Współpracuje z zaprzyjaźnionym domem dziecka i przedszkolem, gdzie prowadzi zajęcia sportowe. Jest także organizatorem imprez i warsztatów sportowych, m.in. Mistrzostw Polski w Hokeju na lodzie na małych lodowiskach, Otwartych Mistrzostw Warszawy w hokeju na lodzie dzieci i dorosłych.

→ Saxon Garden RFC to stowarzyszenie, które zajmuje się popularyzacją rugby w Polsce. Organizują treningi i warsztaty dla dzieci oraz dorosłych. Kilkukrotnie mogliście spotkać trenerów stowarzyszenia na naszym boisku – cyklicznie organizują weekendowe treningi otwarte.

 
Jesteśmy przekonani, że nasi wakacyjni wychowankowie spędzą z nami czas wypełniony rozwijającymi zainteresowania aktywnościami!
 
Psst! Mamy też niespodziankę dla wszystkich odwiedzających Ogród. Na razie nie zdradzamy co to takiego, ale zarezerwujcie czas na wizytę w Jordanku już 9 sierpnia. :))
 
Zdjęcia z trenerem jazdy na rolkach oraz ujęcie treningu raugby Tag na terenie Jordanka