Znajdujesz się w: 
Oferta zajęć » "JORDANKOWO"

"Jordankowo" to kolorowa i bogato wyposażona sala zabaw, do korzystania z której zapraszamy rodziców i opiekunów wraz z dziećmi w wieku do 3 lat. W naszej sali mamy kącik kuchenny i plastyczny, udostępniamy rozmaite zabawki, pluszaki, lalki, klocki, puzzle, a także teatrzyk i pacynki. Głodne maluszki mogą zjeść drugie śniadanie przy specjalnie przygotowanym dla nich stoliku, a zmęczone nabrać sił do dalszej zabawy na naszej ogromnej, zielonej żabie lub pobawić się w suchym basenie z piłeczkami.

Celem Jordankowa jest:

1) przygotowanie dzieci do uczestnictwa w edukacji przedszkolnej poprzez:

- udostępnienie miejsca, w którym dzieci w wieku 1-3 lat mogą przez cały rok, a szczególnie w zimne i deszczowe dni, bawić się ze swoimi rówieśnikami i uczyć zasad funkcjonowania w grupie (np. dzielenie się zabawkami, rozwiązywanie konfliktów, szanowanie udostępnianych zabawek, dbanie o porządek, współpraca),

- rozwijanie koncentracji uwagi i koordynacji wzrokowo-ruchowej w czasie krótkich zabaw zorganizowanych przez rodziców i wychowawców,

- dbanie o rozwój psychofizyczny dzieci,

- uczenie dzieci samodzielności;

2) stworzenie miejsca spotkań rodziców i opiekunów dzieci, w którym mogą się integrować i wymieniać swoimi wychowawczymi doświadczeniami.

                       

   JORDANKOWO- UL. ODYŃCA 6/UL. BYTNARA 15A

ROK SZKOLNY 2017/2018


ZAJĘCIA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 10.00-13.00

Zadaniem "Jordankowa" jest wstępna socjalizacja małych dzieci i przygotowanie do udziału w sformalizowanych procesach edukacyjnych. Intencją "Jordankowa" jest animowanie czasu młodym mamom, wymiana doświadczeń oraz propagowanie kultury spędzania czasu wolnego.  


                                                regulamin "Jordankowo"