Znajdujesz się w: 
Oferta zajęć » OFERTA ZAJĘĆ 2017/2018
OFERTA ZAJĘĆ 2017/2018

 

Oferta bezpłatnych zajęć w II OJ na BYTNARA

- GIMNASTYKA DLA MAM Z DZIEĆMI

SOBOTY godz. 10:30 - 11:30 ORAZ 11:30-12:30 prowadzący p. Michał Gruszka

- GIMNASTYKA KOREKCYJNA Z EL. INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

ŚRODY godz. 15:15 -15:45, 16.00-16.30, 16.45-17.15 prowadząca. p. Beata Jakoniuk  

 
JORDANKOWO SPOTKANIA DLA MAM Z DZIEĆMI W WIEKU OD 1 DO 3-4 LAT

CODZIENNIE : PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK godz. 10:00 - 13:00
opiekun p. Kamila Kozłowska

 

ELEMENTY AKROBATYKI

CZWARTKI godz. 15:00 -15:45, 16.00-16.45, 17.00- 17.45
prowadzący p. Krzysztof Korzempa

 

- JĘZYK ANGIELSKI DLA DZIECI

 PONIEDZIAŁKI godz. 15:00 - 15:45, 16.00-16.45, 17.00- 17.45
 prowadzący p. Krzysztof Korzempa

 

JUDO

PONIEDZIAŁKI godz. 15.00-15.45, 15:45-16:45, 16:45-18:00

PIĄTKI godz. 15.00-15.45, 15:45-16:45, 16:45-18:00 prowadzący p. Michał Gruszka
 

 

- GIMNASTYKA MÓZGU WTORKI godz. 15.00-15.45 prowadząca p. Bożena Paszczyk

 

INDYWIDUALNE SPOTKANIA Z PEDAGOGIEM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
SOBOTY godzina do ustalenia po ustaleniu z osobą prowadzącą - p. Dagmara Fronczak

Oferta bezpłatnych zajęć w II OJ na ODYŃCA

- KOŁO PRZEDSZKOLAKA (DLA DZIECI W WIEKU 3-5 LAT)

CODZIENNIE :PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK godz. 8:00 - 14:00 prowadzące: p. Monika Mazurkiewicz - Jenczyk, p. Jolanta Matura

 

JORDANKOWO SPOTKANIA DLA MAM Z DZIEĆMI W WIEKU OD 1 DO 3-4 LAT

CODZIENNIE : PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK godz. 10:00 - 13:00

 

- TERAPIA RĘKI

PONIEDZIAŁKI godz. 14:30 - 15:10, 15.30 - 16.15 prowadząca p. Beata Jakoniuk

 

- PLASTYKA

PONIEDZIAŁKI godz. 15:30 - 16:30, 17.00-18.00 prowadząca p. Zofia Nowak

 

- NAUKA GRY W TENIS STOŁOWY

PONIEDZIAŁKI godz. 16:30 - 18:00 prowadzący p. Mikołaj Grzybowski

 

- NAUKA GRY W BILARD

ŚRODY godz. 17:00 - 18:00 prowadzący p. Robert Lenarczyk

 

POMOC W NAUCE, REEDUKACJA

PONIEDZIAŁKI godz. 15.30-17.30, CZWARTKI, PIĄTKI godz. 14:00 - 17:00
prowadząca p. B.  Paszczyk

 

TEATRZYK „BAJKA"

WTORKI godz. 16:30 - 17:15 prowadząca p. Dagmara Fronczak

 

- GDZIE MIESZKA MUZYKA

PIĄTKI godz. 16.00-16.45 prowadząca p. Jolanta Matura

 

- PIŁKA NOŻNA 

PONIEDZIAŁKI  godz. 16:00 - 16:45 GR I, 17:00 - 17:45 GR II
prowadzący p. Rober Lenarczyk
 

- WARSZTATY MANUALNE

ŚRODY  godz.15:30 - 16:30 p. Katarzyna Radomska
       UWAGA!!!
WARSZTATY MANUALNE ROZPOCZYNAJĄ SIĘ 27 WRZEŚNIA, 
ZMIANA LOKALIZACJI W TYM ROKU SZKOLNYM II OJ ul. Odyńca 6

 

Ważne informacje

Uwaga zmiana dotycząca rekrutacji na wszystkie stałe zajęcia - szczegóły w zakładce rekrutacja na zajęcia lub poniżej w linku

http://edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/placowki-oswiatowo-wychowawcze

Teren placówki otwarty jest przez cały tydzień w godzinach 8:00-21:00 (w okresie jesienno-zimowym do zapadnięcia zmroku)

Teren dozorowany przez agencję ochrony.

 

Teren i placówka jest monitorowana